Karrier

Élelmiszer-mérnök

2021.04.01 00:00

Magyarország piacvezető müzli és müzliszelet élelmiszergyártó holdingjának webáruháza, a Cerbona termékek hivatalos webshopja, munkatársat keres

ÉLELMISZERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

pozícióba.

Cégünk fejlődésének egyik része a folyamatos termékfejlesztés. egy új kiemelt fejlesztési program megvalósítása céljából keresünk élelmiszermérnököt!

Feladatok:

  • új termékek önálló fejlesztése (receptúra kidolgozása, új alapanyag felkutatása, árajánlatok bekérése, laboratóriumi minták elkészítése, kiértékelése)
  • üzemi kísérletek megtervezése, koordinálása
  • egyedi és gyűjtőcsomagolás meghatározása
  • kötelező termékjelölések készítése az aktuális rendeletnek megfelelően
  • alapanyagok, csomagolóanyagok tulajdonságainak vizsgálata, tesztelése
  • próbatárolások elvégzése, kiértékelése, termék minőség megőrzési idejének meghatározása

Elvárások:

  • legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • élelmiszermérnöki diploma
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • nyitottság a társaság telephelyei közötti utazásra (Bp. - Székesfehérvár)

Kompetenciák:

  • nagyfokú kreatívitás
  • rugalmasság
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló adminisztrációs készség
  • szabályozói környezet ismerete

Amit nyújtunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér
  • versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomag
  • sokoldalú, változatos munka
  • home office munkavégzési lehetőség

Jelentkezés: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: karrier@cerbonabolt.hu mail címre. A pályázatok kiértékelését követően a sikeres pályázókkal felvesszük a kapcsolatot.