Karrier

Raktáros (részmunkaidős)

2023.10.16 00:00

Magyarország piacvezető müzli és müzliszelet élelmiszergyártó holdingjának webáruháza, a Cerbona termékek hivatalos webshopja, munkatársat keres

Raktáros / Árukiadó

részmunkaidős pozícióba, székesfehérvári raktárunkba.

Cégünk fejlődésének egyik része a megbízható rendelés kiszolgálás, ennek folyamatnak lesz oszlopos tagja leendő kollégánk.

Feladatok:

  • vásárlói rendelésekben szereplő termékek összeszedése, szortírozása, csomagolása
  • vásárlói rendelések kiadása szállítólevelek alapján
  • beszállítóktól beérkező áruk átvétele szállítólevelek alapján
  • a raktárterületen lévő készletek rendszerben történő kezelése (mozgatása, rendszerezése)
  • a raktárterületen a rend fenntartása (tisztaság, árukezelés, csomagolási hulladék összegyűjtése, eltávolítása)

Elvárások:

  • Hajlandóság részmunkaidős munkavégzésre (napi 4 óra, jellemzően délelőtti, 8:00-12:00 közötti munkavégzésre)
  • B kategóriás vezetői jogosítvány
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Alapszíntű informatikai ismeret (készségszintű számítógép használat)
  • Raktárosi munkában szerzett tapasztalat

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Élelmiszer kereskedésben és webáruház raktárban szerzett tapasztalat
  • Webáruház motorok használatában szerzett gyakorlat (legalább 2 év)
  • Élelmiszerek ismerete
  • Székesfehérvári lakóhely

Kompetenciák:

  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló adminisztrációs készség
  • rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló, modern munkakörülmények, új raktár
  • Éves kereskedelmi terv teljesítése esetén bonusz jutalom

Az állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Részmunkaidő (napi 4 óra)

A munkavégzés helye:

  • Cerbona Webáruház Kft.
  • 8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1-3.

Jelentkezés: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: karrier@cerbonabolt.hu mail címre. A pályázatok kiértékelését követően a sikeres pályázókkal felvesszük a kapcsolatot.